Akichan
nápověda vypnoutt Akichan patička
  • Postavy: 32324
  • Uživatelů: 34612
  • Hostů: 136 + 92

Kokkuri-san    

Kokkuri-san
Hodnocení: 100% 2 hlasů
Odkazy:
Vyhledávání: Hledat postavu na Konata Hledat postavu na postavuNewsNetwork Hledat postavu pomocí naver.com Hledat postavu pomocí daum.net Hledat postavu pomocí yahoo.co.jp
Originální:Kokkuri-san
Znakový:コックリさん
Anglický:Kokkuri-san
Alternativní:Onna Kokkuri-san
Typ: osoba
Pohlaví:
Koníčky: Úklid,Vaření
Počet zobrazení: 36 x     7 x za měsíc     2 x za týden

Popis

Historie : Kokkuri je liščí duch,který byl ovšem pře dlouhou dobou bůh.Jenže jeho popularita klesla tak to byl už jen liščí duch z dětské hry Kokkuri-san Kokkuri-san. Hra byla za účelem vyvolat Kokkuriho a zeptat se ho na otázku či otázky,Kokkuri vám poté odpověděl pomocí tabulky.Ovšem když Kokkuriho vyvoláte sami,tak vás strašlivý liščí duch začne pronásledovat a strašit.

Jednoho dne ho ovšem vyvolala úplně sama Kohina. Celý udýchaný přiběhl k jejímu domu a otevřel okno. Kohina si ho prvně spletla s Cosplayerem protože měl bílé uši a ocas.Poté co ho zavolala ho hned poslala pryč.Kokkuri se i tak rozhodl ji strašit ale zděsil se když viděl že se malá,dospívající holčička krmí kelímkovým raménem. Rozhodl se že ji pořádně uvaří.Poté co se ji zeptal kdy se vrátí její rodiče odpověděla že se nikdo nevrátí.Od té doby Kokkuri bydlí s Kohinou

Vzhled:Má bílé dlouhé vlasy,bílé uši a ocas,velká rolnička zdobí jeho krk,má olivově zlaté oči v anime ( manze je má modré),jako duch má zlatou srst namísto bílé (aby byl roztomilejší) 

Pohlaví:Jako liščí duch muže být jak žena tak muž či dokonce duchovní verze (malá zlatá liška).Změnou pohlaví se trochu změní i chování ale Kokkuri se odmítá přeměnit do ženy (kvůli velkému zájmů mužů)

Úchylka: je blázen do zdravé stravy a uklízení 

 

Frustrace: vždy v období línání je nervní že bude plešatý (asi je dost starý)

Přidáno uživatelem Vikis20


Seiyuu

Shiraishi Ryouko
Shiraishi Ryouko


Anime


Gugure! Kokkuri-san
Gugure! Kokkuri-san

Mihne se


Manga


Gugure! Kokkuri-san!
Gugure! Kokkuri-san!

Neznámé