Akichan
nápověda vypnout Akichan patička
  • Postavy: 32582
  • Uživatelů: 35741
  • Hostů: 120 + 266

Kaneki Ken    

Kaneki Ken
Hodnocení: 90% 24 hlasů
Odkazy:
Vyhledávání: Hledat postavu na Konata Hledat postavu na postavuNewsNetwork Hledat postavu pomocí naver.com Hledat postavu pomocí daum.net Hledat postavu pomocí yahoo.co.jp
Originální:Kaneki Ken
Znakový:金木研
Typ:Osoba
Pohlaví:
Barva očí
Levé oko: Šedá
Počet zobrazení:371 x     1 x za měsíc     1 x za týden
Vzhled: Páska přes oko

Popis

Kaneki Ken žije již nějakou dobu sám. Matka mu totiž zemřela na přepracování. Od matky převzal přesvědčení, že raději bude sám zraněný, než aby ranil druhé. Zatím stále studuje a jeho jediným kamarádem je Hide (Nagachika Hideyoshi). Ten je velmi všímavý a stará se o Kanekiho po duševní stránce. Kaneki čte rád knihy. Chodí do kavárny jménem Anteiku, kde pozoruje dívku jménem Rize Kamishiro. Rize se mu líbí a má stejný zájem o knihy jako on.

Kaneki pozve Rize na rande a po něm ji doprovází domů. Když procházejí kolem staveniště, tak se Rize najednou zastaví a zaútočí na Kanekiho. Kaneki zjistí, že je Rize ghoul. Při pokusu o snědení dojde k nehodě a Rize zabije kus lešení. Kaneki je převezen do nemocnice a jsou mu implantovány její orgány. Tím se Kaneki stane jednookým ghoulem, napůl ghoulem a napůl člověkem.

Později Kaneki zjistí, že mu již lidské jídlo nechutná a táhne ho to k lidskému masu. Dostane se do konfliktu s místními ghouly. Nakonec se dostane do Anteiku, kde se o něj postarají. Anteiku je totiž útočiště pro ghouly, kteří nechtějí lidi lovit.

Zásadním zlomem pro Kanekiho je, když ho unese organizace zvaná Aogiri. Kaneki je mučen a zároveň bojuje uvnitř sebe proti Rize. Ta ho nakonec přesvědčí, že pokud si ponechá přesvědčení své matky, tak budou jeho přátelé dál umírat. Kanekiho osobnost se změní, rozhodne se Rize překonat a chránit své přátele. Zbělají mu vlasy a stane se mnohem silnějším než před tím. Dokonce přemůže svého věznitele. Začne uznávat přesvědčení, že on není ten špatný, že špatný je svět. 

Přidá se k Aogiri, aby mohl více zesílit a chránit své přátele.

 

Přidal Yukari


Seiyuu

Hanae Natsuki
Hanae Natsuki


Anime


Tokyo Ghoul
Tokyo Ghoul

Hlavní

Tokyo Ghoul Root A
Tokyo Ghoul Root A

Hlavní

Tokyo Ghoul:Re 1
Tokyo Ghoul:Re 1

Mihne se


Manga


Toukyou Kushu
Toukyou Kushu

NeznáméDalší postavy z mangy

Nenalezena žádná další postava.