Akichan
nápověda vypnout Akichan patička
  • Postavy: 32583
  • Uživatelů: 35769
  • Hostů: 206 + 367

Inugami    

Inugami
Hodnocení: 75% 3 hlasů
Odkazy:
Vyhledávání: Hledat postavu na Konata Hledat postavu na postavuNewsNetwork Hledat postavu pomocí naver.com Hledat postavu pomocí daum.net Hledat postavu pomocí yahoo.co.jp
Originální:Inugami
Pohlaví:
Počet zobrazení:29 x     1 x za měsíc     1 x za týden

Popis

Inugami je druhý duch, který začal strašit Kohinu. Když byl ještě malé opuštěné štěně, tak ho Kohina zvedla a položila zpět do krabice, protože byla jediná, co si všimla špinavého štěněte v krabici od pomerančů, tak se do ni Inugami zamiloval. Pro Kohinu by i zabíjel. Jednoho dne Kohina uslyší kňučet něco z poza rohu, když se tam vydá, neuvidí malé štěňátko v krabici, ale velkého chlapa… Kohina si myslí, že je to uchyl (a měla nejspíš pravdu). Pak ji Inugami odnesl až domů. A takhle se dostal do domácnosti malé Kohiny.

Vzhled: Červené oči, černé vlasy tažené na levou stranu a zakrývají levé oko, nosí černý oblek (v jakékoliv verzi) a na levé paži má červený pásek se znakem „狗“ (Pes), vždy ozbrojen dvěma pistolemi.

Pohlaví: Jako psí duch muže být jak žena, muž či dokonce duchovní verze (malý fialový pes). Změnou pohlaví se trochu změní i chování, ale pořád je blázen do Kohiny.

Druh: Psí-duch

Úchylka: Je masochista a zvrhlík, představa že mu Kohina ublíží, ho doslova vzrušuje.

Zájmy: Pouze Kohina, vše ostatní nenávidí. Vede knihu, proč nesnáší Kokkuriho. Dokonce i vnitřek jeho boudy je po strop naplněný plyšáky ve tvaru Kohiny.

Přidal Vikis20


Seiyuu

Sakurai Takahiro
Sakurai Takahiro


Anime


Gugure! Kokkuri-san
Gugure! Kokkuri-san

HlavníDalší postavy z mangy

Nenalezena žádná další postava.