Akichan
nápověda vypnout Akichan patička
  • Postavy: 32614
  • Uživatelů: 35804
  • Hostů: 15 + 83

Levi Ackerman    

Levi Ackerman
Hodnocení: 95% 42 hlasů
Odkazy:
Vyhledávání: Hledat postavu na Konata Hledat postavu na postavuNewsNetwork Hledat postavu pomocí naver.com Hledat postavu pomocí daum.net Hledat postavu pomocí yahoo.co.jp
Originální:Levi Ackerman
Znakový:リヴァイ・アッカーマン
Typ:Osoba
Pohlaví:
Počet zobrazení:590 x     6 x za měsíc     6 x za týden

Popis

Pozor! Popis postavy obsahuje spoilery.

Levi, jeden z nejsilnějších vojáků, které kdy lidstvo znalo. Jeho věk je neznámý, stejně jako jeho minulost. Jeho bojové schopnosti jsou unikátní a má úžasnou schopnost ovládat manévrovací zařízení. Je k titánům nemilosrdný a zabíjí je bez jakéhokoli slitování či zaváhání.

Vzhled a osobnost
Má krátké rovné černé vlasy, příjemně modré oči a hezky upravené, tenké obočí. Je celkem malý, měří jen 160 cm,. Je klidný a vyvážený, pohledem působí, jako by ho nic nezajímalo. Ovšem to zdaleka není pravda, hodně si toho přetrpěl, když ztratil svůj tým. Je celkem sprostý, tajemný, brutální, trošku hrubý a sadistický.  Je to blázen do čistoty, snaží se všechny věci udržet čisté a věnuje tomu hodně pozornosti. Má rád disciplínu, proto je těžké s ním vycházet. Dodržuje pravidla a plní rozkazy nadřízených.

Pár podrobností a zajímavostí
- Leviho hlas dabuje Hiroshi Kamiya, který také dabuje Mephista z Ao no Exorcist nebo Araragi z Bakemonogatari, Nisemonogatari atd.
- Při hlasování o to, kdo je nejoblíbenější postava v Shingeki no Kyojin, se Levi umístil na prvním místě s počtem hlasů 3953.
(Postavy.cz)

Přidal KaciV


Seiyuu

Kamiya Hiroshi
Kamiya Hiroshi


Anime


Gekijouban Shingeki...
Gekijouban Shingeki...

Vedlejší

Shingeki no Kyojin
Shingeki no Kyojin

Vedlejší

Shingeki no Kyojin...
Shingeki no Kyojin...

Neznámé

Shingeki no Kyojin...
Shingeki no Kyojin...

Vedlejší
 Další postavy z mangy

Nenalezena žádná další postava.